ZABIERZ PRZYJACIELA DO DOMU LUB ADOPTUJ WIRTUALNIE

Obecnie fundacja Psom na Pomoc poszukuje domów dla 70 psów i 3 kotów. 

 

Zwierzęta, które trafiają pod naszą opiekę straciły dach nad głową w różnych okolicznościach: z powodu zmiany sytuacji rodzinnej  dotychczasowego opiekuna, jego przeprowadzki, często ciężkiej choroby lub śmierci.

 

Niektórzy z naszych podopiecznych zostali odebrani interwencyjnie z bardzo złych warunków, pochodzą ze zlikwidowanych pseudohodowli lub są efektem rozmnażania przez nieodpowiedzialnych właścicieli.

 

Wszystkie nasze psy i koty czekają na swoje rodziny, które otoczą je miłością na którą zasługują. Czekają na Ciebie w hotelach i domach tymczasowych w całej Polsce.

 

Aby adoptować przyjaciela wejdź na naszą stronę na Facebook’u: https://www.facebook.com/psom.na.pomoc, gdzie znajdziesz wszystkie zwierzaki aktualnie szukające domów oraz numery telefonów do ich opiekunów.

 

Nie pozwól na cierpienie bezdomnych zwierząt. Nie kupuj swojego przyjaciela – adoptuj. Odpłaci Ci za to po stokroć.

 

….

 

Jeżeli nie możesz adoptować zwierzaka a chcesz mu pomóc, możesz adoptować go wirtualnie.

 

Wirtualny opiekun deklaruje stałe, comiesięczne wpłaty na rzecz jednego z naszych podopiecznych. Sam określa ich wysokość, odpowiednio do swoich możliwości finansowych. Najczęściej kwota ta nie pokryje wszystkich kosztów utrzymania zwierzęcia, które zwykle są bardzo wysokie, obejmują karmę, opłacenie hotelu,  dodatkowe opłaty. Dlatego jeden pies może mieć kilku opiekunów wirtualnych, zachęcamy do tego.

 

Jeśli chcesz objąć któregoś psa opieką wirtualną, napisz do nas maila na adres: fundacjapsomnapomoc@gmail.com z deklaracją kwoty, którą chcesz wpłacać na psa oraz imieniem wybranego zwierzaka.

 

Na tej podstawie staniesz się Wirtualnym Opiekunem 🙂

 

Oczywiście my cały czas szukamy domu dla naszych podopiecznych i jeżeli pies objęty opieką wirtualną znajdzie dom, natychmiast powiadomimy o tym opiekuna.